Candy Crush Televizyonlara Geliyor

Candy Crush Televizyonlara Geliyor

Dünya üzerinde milyarlarca oyuncusu bulunan mobil oyun Candy Crush, beklenmedik bir yerde, bir televizyon kanalında karşımıza çıkacak. Amerika'nın en büyük kanallarından CBS ile anlaşan King, oyunu bir tv şovuna dönüştürecek.

CBS tarafından yapılan resmi basın açıklamaya göre; CBS, Lionsgate ve King'in ortaklığı sonucunda hazırlanacak bir televizyon şovu, ayda bir olmak üzere televizyon ekranlarında olacak. Kendisi ve devam oyunlarıyla birlikte Dünya üzerinde 18 milyar kere indirilen Candy Crush Saga serisi, tam olarak açıklanmasa da, muhtemel bir yarışma programı olacak.

Daha önce Fear Factor, Wipe Out ve The Real World gibi çok tutmuş reality-show'ların yapımcısı olan Matt Kunitz'in oluşturduğu Candy Crush formatının henüz tam olarak nasıl işleyeceğine dair bir açıklama yok. Yine de yapılan ilk açıklamalara bakarak; mobil cihazlarımızda oynadığımız oyunun, büyük bir kopyasının bir alana yapılacağını ve iki farklı grubun bu alanda en yüksek puana almaya çalışacaklarını anlayabiliyoruz. Buna rağmen henüz elimizde gerçek bir görüntü olmadığı için ne gibi bir oyunun bizleri beklediği henüz net değil. 

Candy Crush Saga'nın Geliştiricisi Rekor Bir Fiyatla Satın Alındı

YORUMLAR