Captain America: Civil War'ın Yeni Fragmanında Sürpriz Konuk Var

Captain America: Civil War'ın Yeni Fragmanında Sürpriz Konuk Var

Bu senenin gözde filmlerinden biri olması beklenen Captain America: Civil War için 2. fragman bugün yayınlandı. Sosyal medyanın şu anda yıkılmasının tek sebebi ise, fragmanın sonundaki sürpriz.

Captain America ve Iron Man'in ters düştüğü yeni filmde, Avengers kahramanları ve kötüleri dahil birçok ünlü kahramanı bir arada göreceğiz. Black Panther'ı bile ilk defa bu filmde izleyeceğiz. Bol aksiyonlu sahnelerle bizlerle olması beklenen yeni filmin fragmanının en can alıcı noktası ise, sonda görünen Spider-Man.

Önceki filmlerden farklı bir kostüm tasarımıyla karşımıza çıkan Spider-Man, şu an sosyal medyanın yıkılmasının tek sebebi. Kollarında ve bileklerinde bulunan siyah bantların tasarımları bir hayli garip durmuş gibi görünüyor. 1960'lardaki Spider-Man kostümünü andıran yeni tasarımın en ilgi çekici özelliği ise, Spider-Man'in gözlerinin hareket etmesi oldu. 

6 Mayıs'ta vizyona girmesi beklenen film için Stan Lee'nin hangi rolde oynayacağı da henüz belirli değil. Videonun fragmanını da buradan izleyebilirsiniz.

İyi seyirler.
Marvel Hayranları Buraya! İşte Marvel’ın Resimli Tarihi


YORUMLAR