Captain Marvel'dan Yeni Bir Fragman Geldi!

Captain Marvel'dan Yeni Bir Fragman Geldi!

2019’un en merak edilen filmlerinden bir tanesi olan Captain Marvel, yeni fragmanı ile heyecanımızı hat safhaya taşıyor!

11 yıllık Marvel Sinematik Evreni’nin ilk kadın süper kahraman filmi olan Captain Marvel, beyaz perdedeki macerasına başlamak için gün sayıyor. 

Seyircilerin heyecanını ve merakını diri tutmak isteyen Marvel, merakla beklenen filmden yepyeni bir teaser yayınladı.

Fragmanda, Danvers’ın (Brie Larson) kaza sonucu sahip olduğu olağanüstü güçleri çok daha yakından görüyoruz. Ayrıca genç Nick Furry (Samuel L. Jackson) ile Danvers arasındaki eğlenceli sohbet de fragmana dair en dikkat çeken sekanslardan.

Daha fazlası için hemen aşağıda bulunan fragmanı izleyebilirsiniz:

Marvel’ın 2019 planlarında önemli bir yere sahip olan film, Marvel Sinematik Evreni’nde yeni bir dönemin kapısını aralayacak. Nitekim kahramanımız solo filmi ile izleyicilerin karşısına çıktıktan hemen sonra macerasına Avengers: Endgame’de devam edecek ve Thanos’a karşı başlatılan intikam savaşındaki yerini alacak. Tabii, Captain Marvel’ın atomik güçlerinin Thanos’u alt etmeye yetip yetmeyeceği tam bir muamma. Bu ve daha birçok soru işareti, 26 Nisan’da yayınlanacak olan Endgame ile cevaplanacak. 

Marvel’ın yeni alametifarikasında başrol, Oscarlı aktris Brie Larson’ın. Filmde Larson’a, Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn, Djimon Hounsou, Lee Pace, Lashana Lynch, Gemma Chan, Rune Temte, Algenis Perez Soto, Mckenna Grace, Annette Bening, Clark Gregg ve Jude Law. gibi isimler eşlik ediyor.

Yönetmenliğini Anna Boden ve Ryan Fleck'in yaptığı Captain Marvel, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde vizyona girecek.