Captain Marvel’ın Yeni Fragmanı Ateş Ediyor!

Captain Marvel’ın Yeni Fragmanı Ateş Ediyor!

Marvel’ın ilk kadın süper kahramanı Captain Marvel’dan yepyeni bir fragman daha geldi!

Captain Marvel’ın eylül ayında yayınlanan ilk fragmanı büyük bir heyecan yaratsa da, filme ve karaktere daha pek fazla detay vermemişti. Fakat stüdyonun yayınladığı yeni fragman, Carol Danvers’ın süper kahraman mertebesine yükselişindeki basamakları çok daha net bir şekilde gözler önüne seriyor.

Dünya, uzay, Skrulllar, genç Nick Fury, Doktor Walter Lawson… Kısacası fragmanda ne ararsanız var. Yeni fragmandan yola çıkarak, en azından karakterin çizgi roman köklerine sadık kalacağını net bir şekilde söyleyebiliriz. 

Yetenekli bir askeri pilot olan Danvers, iki uzaylı türü, Krees ve Skrull'lar arasındaki galaksiler arası savaşın ortasında kalacak ve kaza sonucu olağanüstü güçler kazanacak. Asıl soru(n) şu: Danvers’ın atomik güçleri Thanos’u alt etmeye yetecek mi? Bu soru, en sevdiği kahramanların çoğunu Avengers: Infinity War’da kaybeden Marvel hayranları için önemli olsa gerek. 

Captain Marvel, 4. aşamaya geçmeye hazırlanan Marvel evreninin en kilit karakterlerinden bir tanesi olacak. Nitekim kahramanımız solo filmiyle izleyicilerin karşısına çıktıktan sonra macerasına Avengers 4’te devam edecek.

Marvel’ın yeni alametifarikasında başrol Oscarlı aktris Brie Larson’ın. Filmde Larson’a, Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn, Djimon Hounsou, Lee Pace, Lashana Lynch, Gemma Chan, Rune Temte, Algenis Perez Soto, Mckenna Grace, Annette Bening, Clark Gregg ve Jude Law. gibi isimler eşlik ediyor.

Anna Boden ve Ryan Fleck'in yönettiği Captain Marvel, 8 Mart 2019’da vizyona girecek.