Carmageddon Mobil Sürümleri Ücretsiz Hale Geldi!

Carmageddon Mobil Sürümleri Ücretsiz Hale Geldi!

Bir dönemlerin efsane araba parçalama oyunu olan Carmageddon, Android ve iOS platformları üzerinde ücretsiz indirilebilir hale geldi. Stainless Games tarafından geliştirilen Carmageddon ilk olarak 90'lı yılların sonuna doğru yayınlanmıştı. O dönem Carmageddon'ı bilgisayarlarımızın DOS platformunda çalıştırarak oynayabiliyorduk.

Carmageddon, çıktığı dönemde bir hayli ses getirmiş bir oyundu; çünkü içerdiği vahşet nedeniyle birçok ülkede yasaklanması gündeme gelmişti. GTA gibi oyunların da Carmageddon'a benzeyen yönleri bulunmaktaydı. Hem GTA'da hem de Carmageddon'da aracımızla yayaları ezebiliyor ve puan kazanabiliyorduk. Buna rağmen Carmageddon büyük bir hit olmayı başarmış ve birçoğumuzun bilgisayarlarında uzun süre oynadığımız oyunlar arasına girmişti.

Stainless Games, orijinal Carmageddon'u yayınladıktan seneler sonra bu klasik oyunu mobil cihazlar ile uyumlu hale getirerek satışa sunmuştu. Carmageddon aslında çok da yeni bir mobil oyun değil. Birkaç sene önce satışa sunulan Carmageddon artık ücretsiz halde oyun severlere sunuluyor.

Carmageddon'un ücretsiz sisteme geçmesiyle birlikte oyuna reklamlar da geliyor. Oyuncular uygulama içi satın alım yönemiyle reklamları kaldırabilmekteler. Carmageddon'u ücretsiz olarak indirmek için bu bağlantıları kullanabilirsiniz:

YORUMLAR