Casper Excalibur ile Valorant Turnuvası Başladı

En popüler Valorant turnuvalarından bir tanesi olan Reflex Masters by NVIDIA şimdi Excalibur sponsorluğunda yapılıyor.

casper-excalibur-valorant-turnuvasi

Excalibur ve NVDIA işbirliği ile Valorant Reflex Masters turnuvası oyun severlerle buluşuyor. Turnuva detaylarını sizler için bir araya getirdik.

Valorant Reflex Masters Turnuvası Başladı 

17 bin 500 liranın ödül olarak dağıtılacağı bu turnuvada eleme grupları 3 gruptan oluşuyor ve kayıtlar herkese açık. Her elemeden 4 takım büyük finallere çıkacak; davetli yayıncılarının takımlarının da yarışacağı 4. gruptan çıkan 4 takımla beraber toplamda 16 takım, 29–30 Ocak‘ta büyük ödül için rekabet edecekler.

İlk elemede 9 takımın yarıştığı ve Overwatch isimli takımın birinci olduğu turnuvanın 2. elemesi 18-19 Ocak, 3. eleme ise 21-22 Ocak tarihlerinde olacak.

2. ve 3. elemelerden dilediğinize katılım sağlayabileceğiniz turnuvada 64 takım arasından ilk 4'e girerseniz ve 29-30 Ocak günü düzenlenecek canlı finallere katılmaya ve 17.500 TL'lik ödül havuzundan yararlanmaya hak kazanabilirsiniz.

Ünlü fenomen Kendine Müzisyenin sunacağı finalde katılımcıları ve izleyicileri bir çok sürpriz bekliyor.  Final canlı yayınını twitch.tv/ExcaliburClann, twitch.tv/nvidiageforcetr ve twitch.tv/kendinemuzisyen kanallarından izleyebilirsiniz.

Kıyasıya rekabetin yaşanacağı Valorant Reflex Masters by NVDIA & EXCALIBUR turnuvası için Valorant hesabınızı eşleştirin, takımınızı oluşturun ve açık elemlerden istediğinize katılım sağlayın. Açık elemelerde grubunuzda 64 takım arasından ilk 4'e girerseniz finallere katılıp 17.500 TL’lik oyun havuzundan ödül kazabilirsiniz.

Hayalleri Gerçek Yapan Bilgisayar - Casper Excalibur E600!
Tamindir TV

Hayalleri Gerçek Yapan Bilgisayar - Casper Excalibur E600!

Casper Excalibur E600 inceleme videomuz ile karşınızdayız. Casper Excalibur E600 inceleme videomuzda üst düzey oyuncular ve iş amaçlı kullanım için bir bilgisayar arayan kullanıcıları mutlu edecek modelin tüm özelliklerini sizlere aktarıyoruz.

Turnuva ile ilgili detaylı bilgi almak ve katılım sağlamak için burada yer alan adresi ziyaret edebilir, Valorant dünyasındaki rekabete siz de katılabilirsiniz.

Turnuva Tarihleri:

  • 2. Eleme: 18-19 Ocak
  • 3. Eleme: 21-22 Ocak
  • Final: 29-30 Ocak

Final Canlı Yayın Linkleri:

  • twitch.tv/ExcaliburClann
  • twitch.tv/nvidiageforcetr
  • twitch.tv/kendinemuzisyen

YORUMLAR