CCleaner 5.13 Yayınlandı! Artık Windows 10 ile Daha Uyumlu

CCleaner 5.13 Yayınlandı! Artık Windows 10 ile Daha Uyumlu

Deyim yerindeyse bilgisayarlarımızın omuzlarındaki yükü alan ya da hafifleten popüler program CCleaner güncellendi. Yeni yayınlanan 5.13 versiyonu ile birlikte Windows 10 için daha uyumlu hale gelen CCleaner'ın güncel versiyonunu indirmeyi unutmayın.

Bilgisayar temizliği konusunda en iyi ve en popülr programlardan bir tanesi olan CCleaner, 5.13 güncellemesi bugün yayınlandı. Yeni güncelleme içerisinde genel geliştirmeler ile birlikte özel olarak Windows 10 uyumluluğu arttırıldı.

Günden güne daha da çok kullanıcıya ulaşan Windows 10 için çıkarılan bu güncelleme sayesinde artık Windows 10 kullanıcıları da sorunsuz bir şekilde bilgisayarlarını temizleyerek hızlandırabilecek.

Bilgisayar hızlandırma ve bilgisayar temizleme amacıyla kullandığımız CCleaner, hard disklerimiz üzerinde gereksiz yere tutulan dosyaları silerek bilgisayarlarımızı temizliyor ve böylelikle performans kaybı yaşamasını önlüyor. Yani daha hızlı çalışmalarını sağlıyor. Zaman içerisinde dolan bilgisayarlarımızın dolmasını engelleyen programı düzenli aralıklar ile kullanarak temizlik yapmak, bilgisayarınızın hız ve performasına gözle görülür artışlar yakalatıyor.

CCleaner 5.13 güncellemesi ile birlikte gelen genel değişiklikler içerisinde Opera ve Chrome tarayıcılarında medya cache temizleme ve ayrıca Chrome için geliştirilmiş eklenti ve cache temizleme mevcut. Bunun dışında 64-bit alt yapısı optimize edilerek performans artışlarında da gözle görülür bir yükselme sağlanmış.

Yeni güncelleme diğer geliştirmeler dışında Windows 10 kullanıcıları için geliştirilmiş kayıt defteri silme bulunuyor. Bu özellik sayesinde bilgisayarınız her zaman maksimum hızında çalışabiliyor. Windows 10 içerisindeki standart yüklü tarayıcı olan Microsoft Edge ise CCleaner tarafından desteklendiği için zorunlu olarak farklı bir tarayıcıya geçmenize gerek yok. Edge ile temizliklerinizi düzenli yaparak maksimum performans ile kullanabilirsiniz.

CCleaner 5.13 İndir

YORUMLAR