CCleaner'ın 5.25'inci Sürümü Yayınlandı!

CCleaner'ın 5.25'inci Sürümü Yayınlandı!

Bilgisayarlar yoğun kullanımdan ve bakımsızlıktan dolayı bir süre sonra yavaşlarlar. Sisteminiz ne kadar iyi olursa olsun bilgisayarınıza düzenli olarak bakım yapmadığınız zamanlarda performans sorunu ile karşılaşırsınız. Oldukça can sıkıcı olan bu performans sorunlarını çözmeye yarayan CCleaner programı güncellendi. Yeni yayınlanan 5.25 sürümü ile birlikte CCleaner kullanıcılarını birçok sürpriz özellik bekliyor.

Piriform tarafından geliştirilen sistem programı CCleaner milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor. Sizin görmediğiniz veya silmek için zaman harcamadığınız çöpleri bulan ve temizleyen CCleaner, çoğu sistemin kurtarıcı programı olarak faaliyetlerini sürdürmekte. CCleaner'ın geliştirici şirketi Piriform ise programı sürekli güncelleyerek yeni özellikler ekliyor.

CCleaner'ın 5.25 nolu sürümü yayınlandı 

CCleaner'ın 5.25 güncelleme numarasına sahip olan yeni sürümü yayınlandı. Yayınlanan bu güncelleme ile birlikte CCleaner daha performanslı bir hale getirildi. Performans iyileştirmesinin dışında yeni özelliklerine de kavuşan CCleaner, artık internet tarayıcılarında daha fazla performans iyileştirmesi yapabiliyor. Her gün kullandığınız tarayıcınızdaki çöp kayıtlarını CCleaner 5.25 ile daha gelişmiş bir şekilde temizleyebilirsiniz.

Popüler sistem temizleme uygulamasının yeni sürümüyle birlikte tarayıcıların eklentilerine de ulaşabiliyorsunuz. Eklenti yönetimine izin veren CCleaner 5.25 oldukça hoşunuza gidecek. CCleaner'ın yeni sürümü 5.25 hakkında daha fazla yenilik görmek istiyorsanız hemen şimdi programı indirin:

Windows için:

Diğer platformlar için:

CCleaner'ı Doğru Şekilde Kullanabilmeniz için 7 İpucu

CCleaner Nasıl Kurulur?

CCleaner Nasıl Kullanılır?

YORUMLAR