CCleaner'ın Yeni Disk Analiz Özelliği ile Bilgisayarınızda Daha Fazla Boş Yer Açın

CCleaner'ın Yeni Disk Analiz Özelliği ile Bilgisayarınızda Daha Fazla Boş Yer Açın

Bilgisayar programı aleminin şüphesiz en popüler programlarından bir tanesi olan CCleaner, geçtiğimiz günlerde 5.0 versiyonuna güncellenmiş ve bazı yeni özellikler kazanmıştı. Çok fazla kullanıcıya sahip olan CCleaner'a güncelleme ile birlikte gelen disk analizi özelliği sayesinde bilgisayarlarınızda daha fazla boş alan açabiliyorsunuz.

Bilgisayarlarımızı düzenli olarak temizlememize yardım ederek bilgisayarlarımızın hızlı ve performanslı çalışmasını sağlayan CCleaner'ın son güncellemesi ile eklenen hard disk analizi sayesinde artık daha fazla depolama alanı kullanabileceksiniz. Kolay kullanımı ve sadeliği nedeniyle tercih edilen CCleaner, güncelleme ile birlikte tasarımını da daha düz ve kullanışlı hale getirdi. Böylelikle daha fazla kullanıcının ilgisini çekebilirler. Nedeni ise kullanmak için bilgisayar konusunda dahi yada çok tecrübeli olmanıza gerek olmaması.

Yeni güncelleme ile birlikte gelen disk analizi özelliği için geliştirilen pek çok detaylı ve geniş çağlı program bulunuyor. CCleaner belki bu programlar kadar detaylı analizler gerçekleştirmiyor olsa da, hali hazırda kullandığımız program üzerinde bu tür bir özelliğin olması oldukça faydalı diye düşünüyorum. Bu özelliği kullanarak yapacağınız analizler sonucunda diskinizde en çok yer kaplayan dosya türlerini ve en büyük boyuta sahip dosyaları görebiliyorsunuz. Böylelikle kullanmadığınızı farkettiğiniz büyük boyutlu dosyaları silerek hard diskinizde çok fazla kullanabileceğiniz alan açabilirsiniz.

Ücretsiz olarak kullanabildiğiniz CCleaner'ın en güncel versiyonunu sitemiz üzerinden indirebilmek için aşağıdaki bağlantı adresine tıklamanız yeterli. Eğer zaten CCleaner kullanıyorsanız yeni disk analizi özelliği hakkındaki görüşlerinizi bizimle alttaki yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.

Android İçin Hürriyet Mobil Uygulaması Güncellendi

YORUMLAR