Cenevre Otomobil Fuarında Bu Arabalar Baş Döndürdü

Cenevre Otomobil Fuarında Bu Arabalar Baş Döndürdü

2015 Cenevre Otomobil Fuarı'nda (Genova Motor Show 2015) sergilenen kavramsal tasarımlı arabalar, sanki başka dünyalardan gelmiş gibiydiler. Motor güçleri ve tasarımlarıyla bilim kurgu filmlerinden fırlamış görünen arabalar son derece ilgi uyandırdı.Bu arabaları yollarda görmemize daha çok var, belki de hiç göremeyeceğiz, özel koleksiyonların birinde süs gibi duracaklar. Ancak otomotiv sanayinin nelere kadir olduğunu anlamak açısından Geneva Motor Show 2015 son derece önemli gelişmeleri gözler önüne serdi.

Burada sergilenen araçların önümüzdeki bin yıl içerisinde bile seri olarak üretilmesi mümkün olmasa da, teknolojilerin nereye doğru gittiğini görmemiz açısından çok önemli birer örnek teşkil ediyorlar.

Geneva Motor Show bu yıl petrol ile çalışan güçlü motorların yanında elektrik ve Hybrid motorlardan güç alan çok kuvvetli modelleri de sundu. Geleceğin otomobilleri hakkında biraz da olsa fikir edinebilen sergide bazı arabaların fiyatları da dudak uçuklatacak cinstendi.

Cenevre 2015 Motor Show ile ilgili önemli araçların ve konsept tasarımların tanıtıldığı, fiyatların da telaffuz edildiği en detaylı video ve galeri sayfalarımız ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

2015 Yılında Geleceği Şekillendirecek Teknolojiler

Audi Elektrikli Araba Yarışında Tesla’yı Ezmek İstiyor

YORUMLAR