Çerçevesiz Ekranlı Nokia 9'un Görselleri Sızdırıldı

Çerçevesiz Ekranlı Nokia 9'un Görselleri Sızdırıldı

HMD Global bünyesinde hem giriş seviyesinde hem de amiral gemisi kategorisinde telefonlar çıkaran Nokia'nın, yine üst düzey bir Nokia 9 çıkaracağı düşünülüyor. Hatta bugün Nokia 9 için yapılmış çift kameralı ve çerçevesiz ekranlı render görselleri sızdırıldı.

Şu anda Nokia'nın en üst seviye telefonu Nokia 8, güzel özelliklere sahip olmasına rağmen, yeni amiral gemisi telefonlarda moda olan çerçevesiz ekran ve çift kamerası olmadığı için çok fazla eleştriye maruz kalmıştı. Bunun üzerine yeni çıkacak olan Nokia 9'a ait olduğu söylenen görsellerde, Nokia'nın Zeiss lense sahip çift kamerası, arka kapağa konulmuş parmak izi sensörü ve tabii ki en çok da çerçevesiz ekranı dikkat çekiyor.

Nokia 9'da AMOLED 5.3 inç bir ekran olduğu söylenirken, bu ekranın 5.5 inç olabilme ihtimali de bulunuyor. Ayrıca yonga seti olarak Snapdragon 835 kullanılacak Nokia 9'da, IMX 258 sensörlü çift arka kamera da kullanılabilir. Son olarak telefonun 750 avro fiyat etiketine sahip olacağı söylentiler arasında yer alıyor.

Dev Bataryalı Nokia 2 Sızdırıldı!

Nokia 8 Alana Yanında Saat Hediye!

YORUMLAR