Chevrolet FNR, Mercedes F015'i Nasıl Yarı Yolda Bıraktı?

Chevrolet FNR, Mercedes F015'i Nasıl Yarı Yolda Bıraktı?

Elektrikli ve şoförsüz araba teknolojisi büyük bir rekabet içerisinde. Bu kategoriye yeni bir oyuncu dahil oldu. Chevrolet FNR, tüm diğer rakiplerinden üstün görünüyor.

Yapay Zeka ve Lazer Teknolojisi Ürünü: Mercedes Benz F 015 haberimizi hatırlarsınız. Mercedes’in bu muazzam arabası öyle her yiğidin sahip olacağı bir binek aracı olmayacak. Ancak biliyoruz ki, böyle bir teknoloji var ve bir şekilde ulaşılabiliyor. Mercedes F015’e rakip gelen araç ise tamamen yeni konseptle tasarlanmış olan Chevrolet-FNR.

Chevrolet-FNR ya da kısa adıyla Chevy, bilim kurgu filmlerinden fırlamış gibi görünüyor. Kablosuz şarj olabilme özelliğine sahip olan yeni Chevrolet-FNR kapıları yukarı doğru açılan tasarımıyla iniş ve binişlerde son derece rahatlık sağlıyor. Aracın lastikleri hava ile şişmiyor. Neredeyse yok denecek kadar ince tekerlekleri özel bir sıvı ile dolu. Böylelikle darbelere karşı daha dayanıklı olabiliyor.

Sahibini retina taraması ile tanıyan Chevrolet-FNR şu ana kadar yapılan en uçuk elektrikli şoförsüz araba tasarımlarından biri olarak kabul ediliyor.

Shangai Motor Show’da görücüye çıkan Chevrolet FNR ile sizi başbaşa bırakıyoruz.

Mercedes-Benz F 015: Hareket Halindeki Lüks

General Motors Hands-Free Otomobil İçin 2016 Dedi

YORUMLAR