Chrome 37 Yeni Material Design ile Geldi

Chrome 37 Yeni Material Design ile Geldi

Geçtiğimiz gün Android kullanıcıları Chrome 37'ye kavuştular. Yeni bir arayüze sahip olan tarayıcının artık bir gizli penceresi de var. Bununla birlikte login işlemi hızlanmış ve eski versiyonlardaki hatalar ortadan kaldırılmış.

Yeni Chrome 37 için de uyarlanan Google'ın görsel dili Material Design, iyi tasarımın prensiplerini koruyarak bilim ve teknoloji alanlarındaki olasılıkları ve yenilikleri sentezlemeyi amaçlıyor. Tüm uygulamalar için tek çatı altında toplanmış bir kullanıcı deneyimi sunmayı hedefleyen Material Design yakında tüm Google uygulamalarına uyarlanacaktır. Android L için tasarlanan arayüze yakınlaşma hareketlerinden biri olarak algılanabilecek olan yeni Chrome 37 ve sonrasında Material Design'a uyarlanacak olan diğer uygulamalar ile birlikte platformlar arası tutarlılığa da kavuşulması bekleniyor.

Yeni login işaretinin getirdiği kolaylıkların arasında hizmetinden faydalandığınız Google uygulamaları arasında dolaşırken tekrar tekrar isim ve şifre aşamalarından geçmek zorunda kalmamanız. Yeni Material Design'ı kurduysanız yenilikler hakkındaki düşünceleriniz ve arayüz tasarımı ile ilgi fikirlerinizi bizimle paylaşmak için yorum bırakmayı unutmayın.

Apple iPhone 6 Lansmanı Tamindir Canlı Yayını

Xbox One Nihayet Türkiye'de Satışa Çıktı!

YORUMLAR