CIA, Uzaylılar Hakkındaki Tüyler Ürperten Belgeleri Açıkladı!

CIA, Uzaylılar Hakkındaki Tüyler Ürperten Belgeleri Açıkladı!

Amerikan gizli servisi CIA, uzaylılar hakkında yıllardır gizli olan belgeleri resmi internet sitesi üzerinden yayınladı. Gizli olarak sınıflandırılan CIA raporunda, bir grup Rus askerinin UFO’yu vurduklarını ancak hayatta kalan uzaylılar tarafından taşa dönüştürüldüklerini belirtiliyor. İşte tüyler ürperten raporun detayları.

CIA’in açıkladığı rapor, bilim kurgu filmlerini aratmayacak cinsten, ancak resmi belgelere bakılırsa bu olay bir Hollywood yapımı bilim kurgu filmi değil. Yayınlanan gizli belgede, Rus askerleri tarafından kimliği teşhis edilemeyen bir nesne vuruldu. Düşen UFO’yu kullanan uzaylıların hayatta kalması sonucu başlayan çatışmada askerler taşa dönüştüler.

CIA’in ele geçirdiği belgelerde, 23 Rus askerinin uzay aracını düşürmelerinin ardından 5 tane uzaylı tarafından öldürüldüğünü kaydediliyor. CIA’in resmi internet sitesinden yayınladığı rapor, Ukraynalı bir gazetecinin araştırmasına dayanıyor. Gazetecinin haberinde, UFO saldırısı olduğu iddia edilen 250 sayfalık bir KGB dosyasından alınan çeşitli resimler ve tanık ifadelerine yer veriliyor.

CIA raporunda ayrıca şu ifadeler bulunuyor: “Büyük bir kafa ve iri kara gözlere sahip beş kısa insana benzeyen varlık uzay aracının içerisinden çıktı.” Saldırıdan yalnızca 2 askerin sağ kurtulduğu olayda, UFO’nun vurulup yere düşmesinin ardından aniden uzaylıların ortaya çıktığını kaydediyor. Raporda ayrıca varlıklar tarafından 23 Rus askerinin taşa dönüştürülmelerinin ardından, uzaylıların büyük bir ışık topu olarak nitelenebilecek bir şekilde birleştiklerini belirtiyor. Bununla birlikte sağ kurtulan 2 kişinin Moskova yakınlarında bulunan gizli bir yere götürüldüğünü iddia ediliyor.

Daha önce Amerika Hükümeti tarafından sözleşmeli mühendis olarak görev yapan Philip Schneider isimli bir kişinin 1979 yılında New Mexico’da bulunan gizli bir yer altı üssündeki inşaatta çalışırken uzaylılar ve insanlar arasında bir savaşa tanık olduğu ve 60 ölü asker gördüğü iddia edilmişti.

Yayınlanan rapor ne kadar gerçek bilinmez, okurken hepimizi kuşkulandırdığı bir gerçek.

Siz bu olayın gerçekten yaşandığına inanıyor musunuz? Görüşlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.

NASA'nın Canlı Yayını Sırasında UFO Paniği Yaşandı

Türkiye Güne UFO Saldırısı ve Uzaylı İstilası ile Başladı

Wikileaks: CIA, WhatsApp ve Telegram Şifrelemesini Kırabiliyor, Telefonlarınızı Dinleyebiliyor

YORUMLAR