Çift Kameralı Xiaomi Mi Note 3 Duyuruldu!

Çift Kameralı Xiaomi Mi Note 3 Duyuruldu!

Çinli şirket Xiaomi, iki yeni akıllı telefon modelini bugün tanıttı. Tanıtılan modellerden biri Mi Mix 2 iken, diğer model ise Mi Note 3 oldu. Ayrıca Xiaomi şirketi, bu telefonunda da iPhone ile karşılaştırmaya gitmeyi ihmal etmedi ve yeni akıllı telefonunun iPhone 7 Plus'a oranla daha büyük bataryaya sahip olduğunu bir görselle anlattı.

Xiaomi Mi Note 3 Teknik Özellikleri

Mi Note 3'ün teknik detaylarına baktığımızda 6 GB RAM ve Snapdragon 660 gözlerden kaçmıyor. Aynı zamanda 5.5 inç ekrana sahip olan telefon, 2x optik zoom özellikli 12MP'lik çift arka kamerayı ve AI Güzelleştirme moduna sahip 16MP'lik bir ön kamerayı barındırıyor. 64 veya 128 GB depolama alanı ile gelen cihazda, 3500 mAh batarya bulunuyor. Batarya konusunda Mi Note 3 ile iPhone 7 Plus ile karşılaştıran Xiaomi, bu konuda iPhone'dan daha iyi olduğunu vurgulamak istemiş.

Xiaomi Mi Note 3 Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Siyah veya mavi renk seçeneği olan Xiaomi Mi Note 364 GB siyah renk için 385 dolar, 128 GB siyah renk için 445 dolar, 128 GB mavi renk için de 460 dolar fiyat etiketiyle satışa sunulacak. Ancak şirket Mi Note 3'ün ne zaman çıkış yapacağını henüz duyurmadı. Bu konu hakkında yeni şeyler duyduğumuzda sizleri bilgilendireceğiz.

Xiaomi, İlk Android One Telefonu Olan Mi A1'i Duyurdu

Xiaomi Mi Mix 2 Tanıtım Tarihi Açıklandı

YORUMLAR