Çift Kameraya Sahip Galaxy J7+ Tanıtıldı

Çift Kameraya Sahip Galaxy J7+ Tanıtıldı

Geçtiğimiz ay tanıtılan ve Samsung'un ilk çift kameralı telefonu olarak gelen Note 8'den sonra, amiral gemisi olmayan ancak çift kameraya sahip Samsung Galaxy J7+ tanıtıldı. Telefonda dikey konumlandırılmış çift kamera dikkat çekerken, telefonun özellikleri de tatmin edici seviyede.

Akıllı telefon pazarında artık çift kamera bir trend haline geldi ve pek çok amiral gemisinde çift kamera bulunuyor. Ancak Galaxy J7+ bir amiral gemisi olmamasına rağmen çift kameraya sahip olmasıyla merak uyandırıyor. Ayrıca Samsung'un bu telefona kamerayı dikey olarak koyması, ''acaba yeni amiral gemisi için ön hazırlık mı?'' sorularını da akıllara getiriyor.

Galaxy J7+'nın teknik özelliklerine baktığımızda, 5.5 inç 1080p Super AMOLED ekrana sahip olan akıllık telefon, 8 çekirdekli MediaTek Helio P20 işlemciden gücünü alıyor ve 4GB RAM ile performasını arttırıyor. 32GB dahili depolama alanına ek olarak bir microSD kart desteği sunan cihaz, 13MP ve 5MP arka kameralarla geliyor. Ön tarafta ise 16MP çözünürlüklü bir kamera yer alıyor. Android Nougat işletim sistemine sahip Galaxy J7+, 3000 mAh batarya kapasitesine sahip. 

Tayland'da 390 dolar fiyat etiketiyle ön siparişe sunulan Samsung Galaxy J7+, siyah, pembe ve gümüş renk seçenekleriyle geliyor. Ayrıca ülkemizde ne zaman çıkış yapacağı henüz bilinmiyor.

Samsung ve Microsoft'tan Şaşırtan Ortaklık

Samsung Galaxy S9, 2018'in Ocak Ayında Gelebilir

YORUMLAR