Cinamatic Bu Hafta Ücretsiz!

Cinamatic Bu Hafta Ücretsiz!

Eğer iOS işletim sistemine sahip bir iPhone telefon veya iPad tablet kullanıyorsanız ve Instagram, Vine ve Facebook üzerinde daha şık görünen videolar paylaşmak istiyorsanız size güzel bir haberimiz var. iOS'un en başarılı video düzenleme uygulaması olmaya aday bir uygulama olan Cinamatic Apple uygulama marketi App Store üzerinde bu hafta ücretsiz olarak kullanıcılara sunulacak. Kısa bir süre sürecek kampanyayı kaçırmamızda fayda var; çünkü bu uygulama ile kendinize ait birbirinden güzel kısa filmler yaratabiliyorsunuz.

Cinamatic temel olarak tek bir uygulama kullanarak hem Instagram, hem Vine hem de Facebook üzerinde paylaşmak üzere videolar yaratmanıza imkan tanıyan bir uygulama. Cinamatic ile vidoelarınıza çeşitli video efekti ve filtre seçeneklerinden tercih ettiklerinizi uygulayabilmektesiniz. Bunun yanında videolarınızın arkaplanına özel müzikler de yerleştirebiliyorsunuz ve özel temalara sahip videolar oluşturabiliyorsunuz.

Cinamatic farklı videolarınızı birleştirmenize imkan tanıyor. İleri seviye görüntü kontrollerine de yer veren Cinamatic'i bu bağlantıyı kullanarak iPhone veya iPad'inize indirebilirsiniz:

Cinamatic ile oluşturabileceğiniz çalışmalara örnek olarak bu videodaki filme göz atabilirsiniz:

Google Maps'in Yeni Güncellemesi ile 3 Boyutlu Londra Turuna Hazır Mısınız?

YORUMLAR