Çinli Genç Telefonunu Şarjdan Çıkartırken Hayatını Kaybetti

Çinli Genç Telefonunu Şarjdan Çıkartırken Hayatını Kaybetti

Çin’in Wuhan kentinde bir internet kafeye giden 18 yaşındaki bir genç, hiç beklemediği bir sonla karşılaştı. Telefonunu şarj olması için bağladığı bilgisayardan çıkartırken, kapıldığı elektrik akımı sebebiyle hayatını kaybetti.

Kardeşi Xiong Feng’in söylediğine göre ağabeyi Xiong Xuan, bölgede giyim eşyaları üreten bir fabrikada çalışıyor ve işten çıktıktan sonra sıklıkla internet kafeye gidiyordu. İnanılmaz kaza ise Xiong Xuan isimli gencin 15 Nisan tarihinde mesaisinin bitmesinden sonra gerçekleşti.

Küçük kardeşin aktardığına göre olay şöyle gerçekleşmiş;telefonunu şarj etmek için bilgisayara bağlayan Xuan, bilgisayarda işinin bitmesiyle birlikte telefonunu şarjdan çıkarmış. O sırada elektrik kaçağı oluşmuş ve Xuan’ın bacağı yanlışlıkla masaya değince, baygınlık geçirmiş. Elektrik akımına maruz kalan Xuan, yere yığıldığı sırada ağzından köpükler gelmeye başlasa da internet kafenin çalışanlarından hiçbiri talihsiz gence yardım etmemiş.

Kendisiyle aynı yerde çalışan amcası olay yerine kadar herhangi bir ilk yardım yapılmayan Xuan; bundan sonra yakınlardaki Panlongcheng hastanesine kaldırılabilmiş. Yapılan 20 dakikalık müdahaleler sonucunda ise hayatını kaybetmiş.

Amerika'da Bir Adam Bilgisayarını Öldürdüğü İçin Tutuklandı

Adana’da PC Patladı, Bir Çocuk Yaşamını Kaybetti

YORUMLAR