Çinli Zengin Köpeğine Sekiz Tane iPhone 7 Aldı

Çinli Zengin Köpeğine Sekiz Tane iPhone 7 Aldı

Bir Alaska Kurdu olan Coco, zengin sahibi sebebiyle yeni çıkan bütün teknolojik aletlerden fazla fazla yararlanıyor. Daha önce iki tane Apple Watch sahibi olan köpek, şimdi de sekiz tane iPhone 7 aldı.

Çin'in emlak devi Dailan Wanda'nın sahibi ve en zengin insanı olan Wang Jianlin'in oğlu Wang Sicong lüks içinde yaşamaya devam ediyor. Babasının sahip olduğu 33.7 milyar dolarlık servetin tadını sürmeye devam eden Sicong, sosyal medyada köpeğiyle ünlü. Çin'de yabancı menşeili sosyal medya siteleri yasaklı olduğundan, Çin'in Twitter'ı olarak tabir edilen Weibo üzerinde köpeğine bir profil oluşturan Sicong, buradan Coco'ya ladığı hediyeleri paylaşıyor.

Apple Watch ilk çıktığında, 17,000 dolar ödeyerek köpeğine iki adet özel üretim Gold Apple Watch alan Wang Sicong, iPhone 7'nin çıkmasıyla birlikte hediyelerine bir yenisini daha ekledi. Çin'de 810 dolara satılan 32GB iPhone 7'den sekiz tane alan zengin, bunların hiç açılmamış kutularını köpeğinin önüne koyarak fotoğrafını paylaştı. Bizler de zenginin iPhone 7'si züğürdün çenesini yorar şeklinde köpeğin fotoğrafına bakmaya devam ediyoruz.

Bir iPhone 7 Üretmek Ne Kadara Mal Oluyor?

Apple'ın Hiç Kimselere Söylemediği 5 iPhone 7 Zayıflığı!

iPhone 7 Plus Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

YORUMLAR