Cisco'dan Android'li Masa Telefonu: DX650

Cisco'dan Android'li Masa Telefonu: DX650

Cisco, ofis kullanıcılarına yönelik tasarladığı, görüntülü görüşme özelliği bulunan yeni masa telefonunu duyurdu. DX650 adını taşıyan telefon, Android işletim sistemini kullanıyor.

İş akışını kolaylaştırmak ve iş verimliliğini artırmak için tasarlanan özelliklere sahip telefon, dosya paylaşımına imkan tanıyan WebEx, anlık mesajlaşma uygulaması Jabbar ve kullanıcının VPN’lere bağlanmasını sağlayan AnyConnect gibi Cisco kurumsal kullanıcılara yönelik hizmetleri ile geliyor. Google Play Store’dan diğer Android uygulamalarının kurulumunu destekleyen telefon ile rehberi ve arama kayıtlarını Bluetooth bağlantısı üzerinden diğer akıllı telefonlarla paylaşmak, akıllı telefondaki aramaları masa telefonuna transfer etmek mümkün.

DX650 masa telefonu, 1.5GHz çift çekirdek TI OMAP 4460 işlemciyi (Samsung Galaxy Nexus akıllı telefonunda bulunan işlemci) kullanıyor. 1GB RAM’e ve dahili 8GB depolama alanına sahip telefon Android işletim sisteminin –eski sürümü olan- 4.0.1 üzerinde çalışıyor. 7 inç 1024 x 600 ekran çözünürlüğü sunan entegre kapasitif dokunmatik ekrana sahip telefonda dahili web kamerası bulunuyor. Full HD kalitede -saniyede 30 kare- görüntülü görüşmeler yapmak mümkün.

Logitech, iPad Air Aksesuarlarını Tanıttı

YORUMLAR