Civilization: Beyond Earth PC'ye Çıkışını Gerçekleştirdi

Civilization: Beyond Earth PC'ye Çıkışını Gerçekleştirdi

Sid Meir'ın ilk defa uzay çağında geçecek oyunu Civilization: Beyond Earth bugün PC platformuna çıkışını yaptı. Başarılı strateji serisi Civilization 5'ten sonraki adımı strateji severler için bilim-kurgu temalı Beyond Earth olacak.

Civilization: Beyond Earth sıra tabanlı strateji oyunu olarak insanlığın adım atabileceği ve yeni yurdu olarak belirleyeceği gezegenler arayışıyla başlıyor. Uzay çağına adım attığınızda ilk olarak kendi uygarlığınızı kurma aşamasına giriş yapacaksınız. Beyond Earth'ün en büyük farklılığı bu sefer kuracağınız uygarlık doğal ortam nedeniyle size çok arkadaş canlısı davranmayacak ve gezegenin doğasına ayak uydurmak zorundasınız.

Beyond Earth'ün 8 kişiye kadar çoklu oyuncu desteği bulunuyor. Aynı zamanda daha oyun başından seçebileceğiniz birçok oyun modu desteğiyle oyunun topluluğuna canlılık katarak kendi içeriğinizi geliştirebiliyorsunuz. Elbette buna birlikte oynadığınız oyuncularla iletişim de çok önemli bir rol oynuyor.

Oyunun ilk izlenimleri ve notları yavaş yavaş paylaşılmaya başlandı ve dünya genelinde bu puanlar hiç de fena değil, oldukça olumlu yönde. Yeni uzay çağı ve bilim-kurgu temasının da getirdiği yenilikle yapımcı firma bir önceki oyunda kendileri beğenmedikleri yönleri düzeltmişler. Ki Civilization'ın bir önceki oyunu, Civilization 5, serideki en iyi oyundu.

Civilization: Beyond Earth ile strateji dünyasına nam salmış serinin yenilikçi adımlarına ortak olabilir, uzay çağında kendi uygarlığınızla strateji kulvarında egemenliğinizi ilan edbilirsiniz. Oyunun notları ve genel değerlendirilmesi çok yakında bizlerle olacak.

GTA 3, Vice City ve San Andreas Mobil Platformlar İçin %40 İndirimde

Ücretsiz İndirebileceğiniz Steam Oyunları - Bölüm 1

YORUMLAR