Cizreli Mehmet ve Anne Marie Sonunda Sahnede Buluştu

Cizreli Mehmet ve Anne Marie Sonunda Sahnede Buluştu

Anne Marie ve Cizreli Mehmet’in Smule uygulamasındaki düeti sosyal medyayı kırmış geçirmiş, Youtube’da büyük izlenme sayılarına ulaşmıştı. Durumdan sonunda haberdar olan Anne Marie, Cizreli Mehmet’i İstanbul Babylon Sound Garden’da gerçekleşecek konserine davet etti.

31 yaşındaki Mehmet Ali Şulan, namı diğer Cizreli Mehmet, zor da olsa bilet bularak İstanbul’a geldi. 10 senelik müzik kariyeri olan Şulan, ilk kez bu kadar büyük bir izleyicisi kitlesinin karşısına çıktığını belirtti. Provasız sahneye çıkan ikili, işte birlikte böyle performans sergiledi.

Hayranı olduğu ünlü şarkıcı Anne Marie ile sahne alan Şulan, konser sonrası verdiği röportajda mesajı kendisinin görmediğini, sahte hesaplar sayesinde mesajdan haberdar olduğunu ve bu sayede zar zor olsa da bilet bularak İstanbul’a geldiğini dile getirdi. Cizreli, konser öncesi yarım saat muhabbet ettiklerini, yeni projelerin gelebileceğini de belirtti. Şulan'ın, kendisini meşhur eden düette neler söylediğini merak edenler için işte Rockabye düeti bir de altyazılı olarak sizlerle:

YORUMLAR