Clash Royale Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Clash Royale Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Mobil cihazların en yaygın oynanılan ve en çok gelir elde eden oyunlarından olan Clash of Clans'ın geliştiricisi Supercell yeni oyunu Clash Royale'in Android ve iOS uygulama marketlerinde bütün dünyanın erişime açılacağı tarihi resmi olarak duyurdu. Supercell'in yaptığı açıklamaya göre Clash Royale çıkış tarihi önümüzdeki Mart ayı olarak gösteriliyor. Aslında ilk olarak bu tarihin bu ay içerisinde olması bekleniyordu; fakat Supercell oyunu rötüşlemek için biraz daha zaman harcamayı tercih etti.

Clash Royale temel olarak online olarak oynayabileceğiniz ve içerisinde favori Clash of Clans kahramanlarınızın yer aldığı bir kart oyunu olarak tasarlanmış. Ücretsiz olarak oyun severlere sunulacak Clash Royale'de farklı kahramanları temsil eden kartları toplayarak kendi destelerimizi oluşturacağız ve rakiplerimizle karşılaşacağız. Clash Royale içerisinde 3-4 dakika süren hızlı ve taktiksel savaşlar bizi bekliyor. Oyunda kartlarımızın sahip oldukları özel yetenekleri ne zaman ve nerede kullandığımız büyük önem taşıyacak. Stratejilerimizi rakiplerimizin hamlelerine göre belirlememiz gereken oyunda heyecanlı savaşlar mevcut olacak.

Clash Royale aslında iOS için bölge kısıtlamasıyla yayınlanmıştı. Oyun severler uygulama marketindeki ülke tercihlerini Avustralya yaparak bu oyunu oynayabilmekteler. Bu işi nasıl yapabileceğinizi bu yazımızda anlatmıştık:

iPhone ve iPad'de Bölge Kısıtlaması Olan Oyun ve Uygulamalar Nasıl İndirilir

Yukarıdaki yazıda anlatılan yöntemi Avustralya için uyguladığınızda ve aşağıdaki bağlantıyı kullanarak oyunu indirdiğinizde oyunu dünya çapında çıkışından önce iOS cihazlarınızda oynayabilmeniz mümkün olacak: 

YORUMLAR