Clash Royale Çıkışıyla Birlikte Zirve Yaptı ve Liste Başına Ulaştı

Clash Royale Çıkışıyla Birlikte Zirve Yaptı ve Liste Başına Ulaştı

Supercell'in yeni mobil oyunu Clash Royale çıkışıyla tüm mobil oyun camiasının büyük ilgisini topladı. Hem iOS hem de Android için piyasaya sürülen oyun, 12 saat içerisinde listelerde hızlı bir yükseliş gerçekleştirerek zirveye oturdu. 

Multiplayer olarak farklı oyuncularla oynayabileceğiniz kule savunma oyunu Clash Royale, Sensor Tower adlı firmadan alınan bilgilere göre ani bir zıplamayla diğer tüm mobil oyunları geride bıraktı. 2012'den bu yana neredeyse her seferinde zirveyi gören Clash of Clans, bu sefer Clash Royale'in gazabına uğradı. Clash Royale oyuncuları Supercell'e bağış yapmaya çoktan başladı bile. 

Ücretsiz olarak edinebileceğiniz Clash Royale'de oyuncular şimdiden yüzlerce saat harcamış ve harcamaya devam ediyorlar. Oyunun 1'e 1 kapışma oyunu olması sanıyoruz ki oyuncuların en çok hoşuna giden özelliklerden biri olmuş. Oyun içerisinde kazandıklarınız ve kullanabilecekleriniz ile de oyun çok daha farklı bir deneyim haline gelebiliyor. Biliyoruz ki rekabetçi oyunlar uzun süredir hem mobilde hem de diğer platformlarda etkili olmaya devam ediyor ve tercih ediliyorlar. 

YORUMLAR