Clash Royale Dünya Çapında Çıkış Yaptı! Hemen İndirin!

Clash Royale Dünya Çapında Çıkış Yaptı! Hemen İndirin!

Clash of Clans'ın geliştiricisi Supercell'in heyecanla beklenen yeni mobil oyunu Clash Royale resmi olarak tüm dünya üzerinde çıkış yaptı! Aslında Clash Royale daha önceden Android uygulama marketi Google Play ve iOS uygulama marketi App Store üzerinde belli kısıtlamalarla yayınlanmıştı. Belli ülkelerde yaşayan oyuncular Clash Royale'i indirip oynayabiliyorlardı; fakat Clash Royale'in ilk aşamada indirmeye açıldığı ülkeler arasında maalesef Türkiye yoktu. Artık oyun herhangi bir kısıtlama olmadan ülkemizde de uygulama marketlerinden indirilebiliyor.

Clash Royale, temel olarak online altyapıya sahip olan bir kart oyunu. Bu oyunda oyuncular favori Clash of Clans kahramanlarını temsil eden kartları toplayarak kendi kart destelerini oluşturuyorlar ve kartlarının yeteneklerinden faydalanarak diğer oyuncuların kart destelerini yenmeye çalışıyorlar. Oyunda hızlı karşılaşmalar yapabiliyor oluşunuz bir hayli keyifli bir şekilde vakit geçirmenize imkan tanıyor.

Clash Royale ücretsiz olarak indirilebilmekte. Oyunu Android veya iOS mobil cihazlarınıza indirmek için bu bağlantıları kullanabilirsiniz:

YORUMLAR