Clash Royale İçin 12 Bin Dolar Harcadı

Clash Royale İçin 12 Bin Dolar Harcadı

Clash Royale listelerinin zirvesinde olan bir oyuncunun, en iyi olana kadar geçirdiği süre boyunca 12 bin dolar harcadığı ortaya çıktı. Oyunda daha fazla kart açarak bir anda yükselmek isteyen oyuncu, ClashRoyale'de kart satın alıp oynamadan yükselmenin mümkün olamayacağının da altını çizmiş oldu.

Clash Royale, daha önce Clash of Clans ile yüz milyonlarca oyuncuya ulaşmayı başaran Supercell’in yeni oyunu. Oyunda amacımız belirli karakterleri kartlarını açmak ve desteler oluşturmak. Oluşturduğumuz destelerle girdiğimiz maçlarda ise karakterler yardımıyla karşımızdaki oyuncuya saldırıyor ve iki tane küçük kuleyle birlikte merkez kuleyi almaya çalışıyoruz. Oyunun sonunda en fazla kule alan oyuncu, maçı kazanıyor.

Chief Pat isimli oyuncu ise, oyunun en iyisi olabilmek için ortalığa para saçmış. Daha önce herhangi bir Supercell oyununa 30 bin dolar yatırabileceğini söyleyen oyuncu. Henüz o kadar ileriye gidemese de 12 bin dolarlık bir harcama yapmış. Bu harcamayı oyun içinde yer alan elmaslara yatıran Pat, böylece para ödemeyen oyunculardan daha hızlı sandık açmış ve istediği kartlara daha hızlı ulaşmış. Daha kötüsü ise elindeki kartların seviyelerini çok hızlı yükselterek, kendi seviyesindeki oyuncularla da haksız bir rekabet içine girmiş.

Konuya dair açıklama yapan Chief Pat ise şöyle demiş: Youtube benim işim. Bu pahalı bir iş ve ben takipçilerime oyundaki her şeyi göstermek zorundayım.” Kendisinin bir videosunu ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

Clash Royale Türkiye'de de Rekor Kırmaya Başladı

Her Gün 100 Milyon Kişi Clash Royale Geliştiricisi Supercell'in Oyunlarını Oynuyor

Clash Royale Çıkışıyla Birlikte Zirve Yaptı ve Liste Başına Ulaştı

YORUMLAR