COD Modern Warfare Remastered Tek Başına Çıkabilir

COD Modern Warfare Remastered Tek Başına Çıkabilir

Şüphesiz ki ünlü FPS oyunu serisi Call of Duty'nin en sevilen oyunlarından bir tanesi serinin 4. oyunu olan Call of Duty Modern Warfare'di.

Activision, yıllar önce çıkan bu oyununu serinin son oyunu Call of Duty: Infinite Warfare ile birlikte yenilemiş, Modern Warfare Remastered adıyla oyuncuların beğenisine sunmuştu. Fakat Modern Warfare Remastered sadece Call of Duty: Infinite Warfare ile birlikte satın alınabiliyordu. Yani Activision, çok da beğenilmeyen Infinite Warfare'i oyunculara kakalamak için Modern Warfare kozunu kullanmıştı. Modern Warfare Remastered'ı tek başına bir oyun olarak satın alamamız üzücü bir durumdu.

Geçtiğimiz aylarda Modern Warfare Remastered'in ayrı bir oyun olarak çıkış yapabileceği hakkında iddialar internete düşmüştü. Şimdi bu iddialar Amazon Japonya'nın Modern Warfare Remastered'ı listelemesiyle güçlendi. Amazon Japonya'da oyunun PlayStation 4 ve Xbox One sürümleri 20 Temmuz tarihinde çıkacak şekilde listelendi, Modern Warfare Remastered PC sürümü ise listelenmiyor.

Modern Warfare Remastered'in listelenen konsol sürümleri 7800 yen fiyata sahip, bu da 70 dolar civarına denk geliyor. Yani Activision Modern Warfare Remastered'ı bir hayli yüksek fiyatla satacak gibi görünüyor.

Call Of Duty: Infinite Warfare İncelemesi

YORUMLAR