COD:Advanced Warfare, Xbox 360’dan Xbox One’a Bedava Yükselecek

COD:Advanced Warfare, Xbox 360’dan Xbox One’a Bedava Yükselecek

Call of Duty: Advanced Warfare’i Xbox 360 da oynayanlar artık rahat rahat bir Xbox One satın alabilir. Oyunun Xbox One sürümüne geçişi tamamen ücretsiz gerçekleşecek. 

Activision ve Microsoft, Xbox 360 için yapılmış pek çok oyunun zaman içinde Xbox One için de uyarlanabileceğini zaten daha önce birkaç kere ifade etmişlerdi.

Şimdi bu fırsattan ilk COD oyuncuları faydalanacak. Xbox 360 için satılan oyun, Xbox One kullanıcıları için Mart ayının 31’ine kadar kendi konsollarına uyarlanabilecek. Xbox One almayı ancak bazı oyunların sadece 360’ta olduğunu düşünerek bu kararınızı erteliyorsanız, harekete geçmek için 31 Mart’a kadar vaktiniz var.

Sledgehammer Games tarafından geliştirilen, Activision tarafından dağıtımı yapılan FP aksyon ve savaş oyunu Call of Duty, serinin 11'inci oyunu. Sledgehammer Games oyunun Microsoft Windows, Xbox One ve PlayStation 4 sürümlerini, High Moon Studios ise PlayStation 3 ve Xbox 360 sürümlerini geliştirmişti. Sledgehammer Xbox 360 ve Xbox One arası geçişten de sorumlu olacak.

Tanıtım filmini izleyelim:

Call of Duty: Advanced Warfare'ın Gamescom 2014 Videosu Yayınlandı

Modern Warfare'in Filmi Gelmeyecek

YORUMLAR