Comodo'nun Yeni, Güçlü ve Ücretsiz Antivirüs Çözümü Comodo Cloud Antivirus Yayınlandı!

Comodo'nun Yeni, Güçlü ve Ücretsiz Antivirüs Çözümü Comodo Cloud Antivirus Yayınlandı!

Güvenlik yazılımlarıyla bilgisayarımızı virüslere ve tehditlere karşı uzun süredir korumaya çalışan Comodo yeni antivirüs çözümü Comodo Cloud Antivirus'ü kullanıcıların hizmetine açtı. Ücretsiz antivirüs programları arasında iddialı bir giriş yapan Comodo Cloud Antivirus sahip olduğu zengin özellikleri bulut tabanlı hizmet altyapısıyla birleştiriyor. Comodo Cloud Antivirus ile klasik virüs tarama ve temizleme işlemlerini gerçekleştirirken virüsler bulut tabanlı tanımlama verileri kullanılarak tespit ediliyor. Bu sayede hem en güncel virüsler karşısında daha hızlı bir şekilde bilgisayarınız önlem alabiliyor, hem de virüs veri tabanını güncelleme derdinden kurtuluyorsunuz.

Gerçek zamanlı koruma sistemine sahip olan Comodo Cloud Antivirus bilgisayarınızı sürekli izleyerek anormal eylemler hakkında size uyarılar veriyor. Antivirüs yazılımı programları, dosyaları ve hizmetleri bulut tabanlı tarama teknolojisiyle bilgisayarınızı yormadan otomatik alarak izlerken, çalıştıracağınız dosya ve programları ilk önce sandbox içerisinde çalıştırarak yürüttükleri işlemlerin herhangi bir zararlı sonuç doğurup doğurmayacağını tespit edebiliyor.

Comodo Cloud Antivirus eğer bilgisayarınızı yormadan çalışan bir antivirüs çözümü arıyorsanız denemeniz gereken bir çözüm. Programın Türkçe arayüze sahip olması ve kullanım kolaylığı Comodo Cloud Antivirus'ün artı puanları arasında:

YORUMLAR