Company of Heroes 2, Kısa Süreliğine Steam’de Ücretsiz Oldu!

Company of Heroes 2, Steam’de Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu!

Relic Entertainment tarafından geliştirilen ve 2013 yılında Sega tarafından yayınlanan strateji oyunu Company of Heroes 2, beşinci yaş günü şerefine Steam’de bedava oldu.

Gelmiş geçmiş en iyi gerçek zamanlı strateji oyunlarından bir tanesi olarak gösterilen Company Of Heroes, ilk olarak 2006 yılında oyuncuların beğenisine sunulmuştu. Yakaladığı muazzam başarının ardından serinin yeni oyunu ile karşımıza çıkan yapım, kısa zamanda strateji tutkunlarının gözbebeği olmuştu.

2013 yılında piyasaya sürülen Company of Heroes 2, beşinci yaş gününü kutluyor. Yapımcı şirket Relic Entertainment, bu özel gelişme şerefine oyunu Steam’de ücretsiz hale getirdi. Ayrıca oyunun üç DLC ve genişleme paketinde de (Southern Fronts Mission, Victory at Stalingrad Mission ve Case Blue Mission) yüzde 75 indirim yapıldı.

company of heroes

Company of Heroes 2, ilk oyunda olduğu gibi İkinci Dünya Savaşı’nda geçiyor, ancak rotamızı bu kez Doğu Cephesi’ne yani Sovyet Rusya’ya çeviriyoruz.

Company of Heroes 2’nin Steam’deki fiyatı normalde 105 TL, ancak kullanıcılar 10 Aralık Pazartesi günü saat 18:00’a kadar, sevilen strateji oyununu ücretsiz olarak indirip oynayabilecekler. 

Company of Heroes 2’yi ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirmek için yapmanız gereken tek şey ise oyunun mağaza sayfasına giderek indirme butonuna tıklamak. Ardından oyunu ömür boyu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.