Conan O’Brien Apple Watch’u Çok Fena Aşağıladı

Conan O’Brien Apple Watch’u Çok Fena Aşağıladı

Apple ürünlerine karşı eleştirisel yaklaşımlarıyla da tanınan ünlü komedyen ve Talk Show sunucusu Conan O’Brien, Apple Watch’a demediğini bırakmadı. Sonra da bakın ne yaptı.

CONAN adındaki Talk Show programını arkadaşı Andy Richter ile beraber sunan Conan O'Brien, yeni yayınladığı skeçte Richter’in yeni Apple Watch’u ile ağır dalga geçiyor.

Skeç şöyle gelişiyor; Andy Richter ile sohbet eden Conan, Andy’nin kolunda Apple Watch’u fark ediyor. Andy gururla saatini göstererek özelliklerinden ve havasından bahsediyor. Conan bir kol saatinin neden bu kadar çok özelliğinin olduğunu anlamaya çalışırken, Andy ‘hatta bugün kaç adım attığımı bile öğrenebiliyorum’ diyor. Conan ‘peki kaç adım atmışsın’ diye sorduğunda Andy ‘4’ diye cevap veriyor.

Skeç’in can alıcı kısmı ise Conan saati sorduğunda Andy’nin buna cevap vermek için ta Apple Laboratuvarlarının bulunduğu Cupertino’ya kadar Siri tarafından yönlendirilmesi. Siri'nin Andy'i bir türlü anlamaması çeşitli komik olaylara sebep oluyor. Conan bir akıllı saatten, saati bile öğrenmenin neredeyse imkansız olduğunu anlatırken Andy’nin Apple Watch’tan vazgeçme sahnesi ise stüdyoyu kahkahaya boğuyor.

İzleyelim.

Apple'ın Ağzından, Apple Watch Pazarlama Faciası Özürü

Apple Watch Nedir, Ne Yapar, Ne Yapamaz?

YORUMLAR