Counter Strike: Global Offensive Çıktı!

Counter Strike: Global Offensive Çıktı!

Kimi oyuncuların beta versiyonunu beğendiği kimilerinin ise beğenmeyerek pek çok şikayette bulunduğu yeni Counter Strike: Global Offensive 21 Ağustos’ta oynanmaya başlandı ve şimdiden pek çok kullanıcının favori oyunları arasına girdi.

Oyun hem PC, hem PS3 hem de Xbox için piyasaya sürüldü ve beta versiyonunda yer alan problemlerin pek çoğunun oyuncuların geribildirimlerine istinaden çözülmüş olduğu belli oluyor.

Kaliteli oyunları ile bilinen ve Half Life, Portal, Dota gibi efsanevi yapımlara imzasını atan Valve tarafından hazırlanan oyunu siz de oynamak istiyorsanız Steam'e bir göz atmanızı öneriyorum.

Yeni Counter Strike: Global Offensive eski versiyonlardaki çarpışma hissini korurken bir yandan da teknolojinin nimetlerini bize sunuyor diyebiliriz. Oynarken takım olmanın gereklerini kolaylıkla görebildiğiniz gibi vurma ve vurulma hissiyatı da oyunda oldukça iyi bir şekilde yansıtılmış.

İçerisinde standart Counter Strike formatını barındıran oyun aynı zamanda oyuncuların sınırsız ve hemen respawn olabildikleri "Arms Race" adlı bir bölüm de barındırıyor ve kaotik ortamıyla eğlenceli bir oynanış sunuyor.

YORUMLAR