Counter-Strike Kol Saatinize Geliyor

Counter-Strike Kol Saatinize Geliyor

90'lı yıllarda kol saatinden küçük oyunlar oynayabilenlere herkes hayran hayran bakardı. Günümüzde ise bu iş bir üst kademeye daha çıktı. Yayınlanan yeni bir videoda Android Wear üzerinden Counter Strike nasıl oynanır o gösteriliyor.

Daha önce birçok farklı video oyunu Android saatler üzerinden çalıştırılabilmişti. Şimdi ise sıra Counter-Strike 1.6'ya geldi. Birçoğumuzun internet kafelerde günlerini yediği oyunu, küçük ekranlar üzerinden oynamak ister misiniz bilmiyoruz; ama zamanında bilgisayarlarımızı zorlayan bir oyunun şimdi bir kol saatinde çalışabiliyor olması gerçekten korkutucu. Eğer bir Android Wear sahibiyseniz, oyunu saatinizde açmak için yapmanız gerekenler basit:

1- Öncelikle Xash3D isimli uygulamayı, GitHub üzerinden indiriyorsunuz. Bu uygulama Android Wear üzerinden eski Windows sürümlerinin çalıştırılmasını sağlayan bir program. Bunu yaparken, saatinizin dosyaları arasında Xash3D klasörü açmayı unutmayın.

2- Ardından CS16Client isimli harici bir uygulamanın dosyalarını indiriyor ve onları da Xash3D klasörünün içine atıyorsunuz. Bundan sonrasında ise oyunu istediğiniz gibi saatiniz üzerinden açabilirsiniz. 

Counter Strike Android Versiyonu Çıktı, Hemen İndirin!

Artık Android Üzerinden Counter Strike 1.6 Oynayabileceksiniz

Counter Strike 15. Yılını Kutluyor

YORUMLAR