Crazy Taxi: City Rush Android Versiyonu Çıktı!

Crazy Taxi: City Rush'ın Android versiyonunu ücretsiz indirmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Crazy Taxi: City Rush Android Versiyonu Çıktı!

Crazy Taxi serisisnin yaratıcısı SEGA merakla beklenen yeni yarış oyunu Crazy Taxi: City Rush'ın Android versiyonunu resmi olarak yayınladı. Hatırlanacağı üzere kısa bir süre önce SEGA Crazy Taxi: City Rush'ın iOS versiyonunu Android versiyonundan önce yayınlamıştı ve oyunun Android versiyonunu da iOS versiyonundan kısa bir süre sonra yayınlayacağının sözünü vermişti. SEGA bu sözünde durdu ve Crazy Taxi: City Rush Android versiyonunu uygulama marketlerinde oyun severlere sundu.

Yine oyunun iOS versiyonu gibi ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Crazy Taxi: City Rush'ta yeni bir şehirde yolcularımızı gitmek istedikleri noktalara en kısa süre içerisinde ulaştırmaya çalışıyoruz. Oyunda başka araçlar yerine zaman ve trafikle yarışmaktayız. Heyecan verici bu macerada rampalardan uçuyoruz, keskin virajlardan geçiyoruz ve hız sınırlarını zorluyoruz.

Crazy Taxi: City Rush'da seride ilk olarak aracımızı kişiselleştirme imkanına sahibiz. Oyunda aracımızın görünümü için birçok farklı modifikasyon seçeneği olduğu gibi motorunu güçlendirmek için de çeşitli seçenekler mevcut. 

Crazy Taxi: City Rush yenilenen grafik teknolojisi ile daha güzel bir görsel yapı sunuyor. Crazy Taxi: City Rush'ın Android versiyonunu ücretsiz olarak indirmek için bu bağlanyı kullanabilirsiniz:

Grand Theft Auto 5, 34 Milyon Satış Rakamına Ulaştı

YORUMLAR