Crazy Taxi: City Rush Duyuruldu

Crazy Taxi: City Rush Duyuruldu

SEGA bir süre önce iOS ve Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletler için yayınladığı Crazy Taxi'nin devam oyunu Crazy Taxi: City Rush'ı duyurdu. 

Crazy Taxi ilk olarak 1999 yılında arcade makinalara çıkış yapmış, 2000 yılında ise SEGA'nın efsanevi oyun konsolu Dreamcast için yayınlanmış bir oyundu. Daha sonradan ise Android ve iOS akıllı telefon ve tabletlere uyarlanan oyunda bir taksi şoförünü yöneterek taksimize yolcu alıyorduk ve yolcuları en kısa sürede gitmek istedikleri yere götürmeye çalışıyorduk. Bu işte ne kadar hızlı olursak aldığımız puan artıyordu. Ayrıca rampalardan zıpladığımızda, ters yönde gelen arabaların yanından geçtiğimizde veya çılgın akrobatik hareketler gerçekleştirdiğimizde ekstra puan kazanabiliyorduk.

Oyun oldukça hızlı ve baş döndürücü bir yapıya sahipti. Mobil cihazlara da oldukça iyi bir şekilde aktarılan oyun güzen grafikleri ve kolay oynanışı ile boş zamanlarımızı daha keyifli hale getiriyordu. Serinin yeni oyunu ise bu sene içerisinde iOS ve Android için ücretsiz olarak yayınlanacak. Göze çarpan yenilikler ise artık taksimizi kişiselleştirebilecek ve gücünü arttırabilecek olmamız. Hem görünüm hem de motor için birçok farklı geliştirme seçeneğine sahip olacak oyun bir de çok oyunculu moda sahip olacak.

Bu duyuruya özel olarak SEGA ilk Crazy Taxi oyununu 19 Mart tarihine kadar ücretsiz indirilebilir yaptı. Crazy Taxi'yi bu bağlantılardan ücretsiz olarak indirebilirsiniz:

Angry Birds'ün RPG Oyunu Geliyor

YORUMLAR