Crazy Taxi iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Duyuruldu

Crazy Taxi iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Duyuruldu

Video oyunlarıyla tanışan herkesin hayatında en az bir kere oynadığı, oynamadıysa çok şey kaçırdığı efsanevi SEGA yapımı Crazy Taxi oyunu tekrar hayatımıza giriyor. İlk olarak PC platformunda fırtınalar estiren döneminin en çok konuşulan ve en çok beğenilen yapımlarından birisi olan Crazy Taxi daha sonraları konsol oyunculuğuna merhaba dedi ve Playstation için çıkış yaptı.

Özelliklede internet kafelerde sık sık görmeye alışık olduğumuz Crazy Taxi oyunu en basit açıklamasıyla arcade bir araba oyunu. Oyunu hatırlamayanlar için hatırlatacak olursak; Biz bir taksiciyiz ve yolda belirli bazı yolcular beklemekte o yolcuların etrafındaki çembere aracımızı park ettikten sonra yolcuyu kaparız. Taksimize binen yolcuyu en kısa sürede bizden istenen noktaya götürmeye çalışırız. Tabii yolda inanılmaz şeyler ile karşılaşmak mümkün.

Crazy Taxi oyunu tekrar hayatımıza giriyor dedik ancak bu sefer mobil platformda boy gösterecek. Crazy Taxi oyununu çok yakında iOS platformunda, iPhone, iPad ve iPod Touch’larda görebileceğiz. Oyunun Android sürümünün çıkıp çıkmayacağı ise bilinmiyor.

YORUMLAR