Crazy Taxi, Mobil Platformlarda Ücretsiz Oldu!

Crazy Taxi, Mobil Platformlarda Ücretsiz Oldu!

Bir süre önce Android ve iOS için tekrar çıkarılan Crazy Taxi'yi satın alıp almamakta kararsız kaldıysanız, SEGA sizin için bu problemi çözdü ve oyunu her iki platformda ücretsiz hale getirdi.

Şu an 20'li yaşlarında olan herkesin çocukluğunda en az bir kere oynadığı, bazılarının ise deli gibi takıntı haline getirdikleri Crazy Taxi, oyun tarihinin en unutulmaz yapımlarından bir tanesiydi. Çılgın eğlencesi ve farklı oynanışıyla bugünlere kadar unutamadığımız oyun, bir süre önce Android ve iOS platformları için biraz olsun elden geçirilerek, tekrar çıkarılmıştı. 

Bir ücret ödeyerek alabildiğiniz oyunun dağıtımcısı SEGA, aldığı bir kararla Crazy Taxi'yi tamamen ücretsiz hale getirdi. Ücretsiz olmasıyla birlikte reklamlardan gelir etme yolunu seçen SEGA, oyun içerisinde belirli aralıklarla reklam gösterecek. Reklamları kaldırmak için bizden 2 dolar rica eden şirket, aldığı karar sonrasında oyuncu sayısının artacağından da bir hayli umutlu. 

Daha önce başka platformlarda oyunu bir iki kere satın almış olanların, bir de mobil için tekrar satın alma yapmak istemediklerini söyleyen SEGA, Crazy Taxi'nin ücretsiz olmasıyla birlikte bekledikleri oyuncu sayısına ulaşacaklarını ve oyunun eski günlerine geri döneceğini de söyledi. 

Crazy Taxi: City Rush Android Versiyonu Çıktı!

Crazy Taxi: City Rush Duyuruldu

YORUMLAR