Creed II Filminden Heyecan Yaratan Yeni Fragman!

Creed II Filminden Heyecan Yaratan Yeni Fragman!

MGM ve Warner Bros. ortaklığıyla çekilen Creed II’den yeni bir fragman daha geldi. Devam filminin başrolünde, Black Panther ile çıtayı bir tık daha yükselten Michael B. Jordan ve veteran aktör Sylvester Stallone ikilisini izleyeceğiz. 

Ryan Coogler ve Cheo Hodari Coker’ın birlikte yazdığı ve Sylvester Stallone'un yapımcılığını üstlendiği Creed II, aynı zamanda co-stars tarafından üretilen Rocky serisinin sekizinci filmi olarak biliniyor. 

Creed’i izlemeyenler için; Michael B. Jordan’ın hayat verdiği Adonis, Oscar ödüllü Rocky serisinin efsanevi karakterlerinden Apollo Creed’in oğlu. 2016 yılında vizyona giren ilk filmde, Adonis bir yetimhanede günlerini geçirirken babasının efsanevi boksör Apollo Creed olduğunu öğrenmişti. Babası gibi bir boksör olmak isteyen Adonis, babasının en yakın arkadaşı ve rakibi olan Rocky Balboa'nın kapısını çalmıştı. 

Michael B. Jordan, Creed II’de yeniden Adonis'i oynamak için geri dönüyor, ancak bu sefer çok daha zorlu bir rakiple savaşmaya hazırlanıyor: Ivan Drago'nun oğlu Viktor Drago.

1985 yılı ABD yapımı Rocky IV filminde Dolph Lundgren'in canlandırdığı Sovyet boksör Ivan Drago, Rocky Balboa'nın en dişli rakiplerinden birisiydi. Serinin beşinci filminde de yer alan Ivan Drago, bu sefer ringi oğlu Viktor’a bırakıyor. 

Ailesinin geçmişiyle bağları olan bir rakiple karşı karşıya gelecek olan Adonis, bu zorlu mücadelede hiçbir şeyin aileden daha önemli olmadığını anlayacak. Rocky Balboa ise her zaman olduğu gibi Adonis’in en büyük destekçisi olacak.

Filmin başrollerinde Michael B. Jordan, Sylvester Stallone, Tessa Thompson, Wood Harris, Russell Hornsby, Phylicia Rashad ve Andre Ward yer alıyor. Serinin ilk filminde yönetmen koltuğunda oturan Ryan Coogler, yerini Steven Caple Jr.’a bırakıyor.

Creed II, 21 Kasım tarihinde izleyicisiyle buluşacak.