Crysis 3 için Sinematik Serisi Geliyor

Crysis 3 için Sinematik Serisi Geliyor

Crytek, genel olarak serinin son oyunu Crysis 3'ün farklı yönlerini konu alan ve "The 7 Wonders of Crysis 3 (Crysis 3'ün 7 Harikası)" adlı bir özel bir çevrimiçi video serisi oluşturmak için ünlü yönetmen Albert Hughes ile bir anlaşma yaptıklarını duyurdu.

2013'ün ilk ayları içerisinde kullanıcılarla buluşması beklenen Crysis 3 için Crytek firması tarafından yapılan açıklamaya göre geliştirilen grafikler, görsel efektler ve kaplamalar hem serinin hayranlarını hem de oyunu ilk kez oynayacak oyuncuları gerçekten tatmin edecek gibi görülüyor.

Crytek oyunun farklı yönlerini şimdiden tüm oyunseverlere gösterebilmek için bir sinematik video dizisi hazırlıklarına başlamış olması da bunun bir göstergesi olarak düşünülebilir.

EA ve Crytek tarafından yapılan açıklamada hazırlanacak olan sinematik serisi Crysis serisinin son oyunuyla ilgili oynanışı, silahları ve düşmanları tanıtacak. Bunun dışında oyunun dinamikleri tam anlamıyla oyunseverlerin gözleri önüne serilecek.

Albert Hughes ise konuyla ilgili "EA ve Crytek, Crysis 3 için hazırlanmasını istedikleri bu sinematik serisi ile bana geldiklerinde, sadece bilgisayar ortamında oluşturulacak olan görüntüler kullanarak duygusal bir hikaye yaratacak olma fikrini gerçekten çok hoşuma gitti." açıklamasında bulundu.

The 7 Wonders of Crysis 3 sinematik serisinin ilk bölümü olan Hell of a Town'ın 12 Aralık 2012 tarihinde yayınlanması bekleniyor.

Ayrıca sisteminizin Crysis 3'e hazır olup olmadığını merak ediyorsanız Crysis 3 Sistem Gereksinimleri yazımıza göz atabilirsiniz.

YORUMLAR