Crytek'in Yeni Oyunu Hunt: Showdown Ortaya Çıktı!

Crytek'in Yeni Oyunu Hunt: Showdown Ortaya Çıktı!

Crytek, daha önce ücretsiz olarak yayınlayacağını duyurduğu Hunt: Horrors of the Gilded Age isimli projesinde önemli değişiklikler yaparak, Hunt: Showdown şeklinde tekrar karşımıza çıkardı. 

2014 yılının yaz aylarında 1880'li yıllarda geçen, dört kişilik co-op oyunu Hunt: Horrors of the Gilded Age'i resmi olarak tanıtan Crytek, oyunun ücretsiz olacağını da açıklamıştı. Canavarların gerçekten yaşadığı bir zamanda geçecek olan oyunda, amacımız da diğer insanlarla birlikte oyuna girip, bu canavaları avlamak olacaktı. Duyurulmasından sonra Crytek'in yaşadığı finansal sıkıntılar sebebiyle bir türlü kapalı beta dahi göremeyen oyun, Crytek'in Frankfurt'taki stüdyosunun karanlık dehlizlerinden çıkarılarak, tekrar karşımıza getirildi. 

İsim değiştirerek, Hunt: Showdown olan oyun için bir de tanıtım sitesi hazırlayan Crytek, burada verdiği bilgilerle oyuna dair detayları da paylaşmış oldu. "Kötülük gizli şekilde beklerken, iki avcı her şeylerini ortaya atarlar, ava giderken avlanırlar." şeklinde tanımlanmasından isim değişikliğine rağmen co-op yapısını koruduğu görünen oyun, yine 19. yüz yılın fantastik dünyasında geçecek. 

Oyuna dair daha ayrıntılı bilgileri huntshowdown.com adresinden alabileceğiniz gibi hemen aşağıdaki kısa videoyu izleyerek, oyunda nelerle karşılaşabileceğinize dair küçük bir fikir edinebilirsiniz. 

Crytek, Karadeniz Stüdyosunu SEGA'ya Sattı

Crytek 3 Aydır Çalışanlarına Maaş Ödeyemiyor

YORUMLAR