Crytek'in Yeni Oyunu Hunt: Showdown'dan İlk Oynanış Videosu

Crytek'in Yeni Oyunu Hunt: Showdown'dan İlk Oynanış Videosu

Crytek tarafından geliştirilmeye devam edilen Hunt: Showndown için geçtiğimiz günlerde yayınlanan oyun içi görsellerden sonra, merakla beklenen oynanış videosu da yayınlandı. 

2013 yılında THQ'nun batmasının ardından Vigil Games isimli geliştirme stüdyosunu takibe alan Crytek, bu stüdyonun başındaki isim David L. Adams ile anlaşmış ve onun liderliğinde Crytek USA'in temellerini atmıştı. Darksiders serisini geliştiren Vigil Games ile bu serinin devamı niteliğinde oyunlar yapma kararı alan Crytek, bu fikrinde biraz daha değişikliğe gitmiş ve karşımıza Hunt: Horrors of the Gilded Age isimli bir oyunla çıkmıştı. 

Hunt: Horrors of the Gilded Age için yayınlanan küçük bir videonun ardından şirkette üst üste ekonomik krizler yaşanmış ve Crytek iki kere batma tehlikesi yaşamıştı. Bu problemlerin aşılmasının ardından Hunt'ı tekrar gündemine alan Crytek, oyunun yapısında değişiklikler yaparak Hunt: Showndown'ı tanıtmıştı. 

Hunt: Showndown, devasa bir haritada iki arkadaşın çıktığı canavar avını anlatacak olan bir yapım olacak. AAA kalitesinde grafikler sunacak olmasının yanı sıra ücretsiz olarak PC, Playstation 4 ve Xbox One platfomlarına çıkacak oyun için yayınlanan ilk oynanış videosunu da hemen aşağıdan izleyebilirsiniz:

Crytek'in Yeni Oyunu Hunt: Showdown Ortaya Çıktı!

Crytek, Karadeniz Stüdyosunu SEGA'ya Sattı

Crytek 3 Aydır Çalışanlarına Maaş Ödeyemiyor

YORUMLAR