CS: GO, Operation Vanguard Güncellemesi ile Yepyeni Eşyalar ve Haritalar Sunuyor!

CS: GO, Operation Vanguard Güncellemesi ile Yepyeni Eşyalar ve Haritalar Sunuyor!

FPS kategorisinde haklı bir popülerliğe sahip olan Counter Strike: Global Offensive’e gelen yepyeni bir güncelleme sayesinde oyunseverler farklı haritaların ve oyun modlarının tadını çıakrtabilecek!

Dünyaca ünlü ve milyonlarca oynayanı bulunan Counter Strike: Global Offensive, Operation Vanguard güncellemesiyle birlikte sahiplerine yepyeni skin’ler, haritalar ve daha pek çok oyun içi içerik sunuyor. Güncellemeyle sunulan ve farklı kampanya modlarına dağıtılmış 44 görevle birlikte oyuncular yeni tecrübeler yaşayacağa benziyor.

Oyuna gelen güncellemenin en fazla dikkat çeken yanları arasında haritalar bulunuyor. Backalley, Bazaar, Façade, Marquis, Season ve Workout ismini taşıyan altı farklı harita seçeneğine ek olarak getirilen özel kaplamalar ve giysiler oyuna yepyeni bir atmosfer katıyor. Sunulan haritalar Rekabetçi, Basit Eğlence ve Ölüm Maçı gibi oyun modları için oynanabilir kılınmış.

Elbette güncellemeyle gelen yenilikler bunlarla sınırlı değil. Arms Race ve Demolition olmak üzere iki farklı oyun modu da gelen yenilikler arasında.

489 MB’lık dosya boyutuna sahip olan Operation Vanguard‘ın 10 Şubat’a kadar varlığını sürdüreceğini de belirtmeden geçmeyelim. Siz de güncellemeye ilişkin görüşlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın!

Just Cause 3, Yeni Nesil Konsollar ve PC İçin Duyuruldu

YORUMLAR