CS:GO Milli Takımımız Dünya Şampiyonu Oldu

CS:GO Milli Takımımız Dünya Şampiyonu Oldu

E-Frag.net'in organize ettiği CS GO Dünya Şampiyonası'na katılan millilerimiz, Yarı finalde karşılaştığı Fransa'yı da geçerek finale yükselmeye hak kazanmıştı. Millilerimiz finalde Arjantinle karşı karşıyaydılar ve çekişmeli maçı 2-1 kazanarak şampiyon oldular.

The World Championship 2016'da ülkemizi başarıyla temsil eden milli takımımız yenilgisiz devam ettiği turnuvada Final'e kalmışlardı. Millilerimizin final'deki rakibi Arjantin-Danimarka maçının kazananı Arjantin olmuştu. Arjantin takımıyla yaptığı ilk maçta oynadıkları Train haritasında 11-0 gerideyken maçı 14-16 alan Türk Milli Takımı, bu turda büyük bir performans gösterdi. Overpass haritasında ikinci maçı oynayan takımımız, bu maçı 5-16 kaybetti. Son maç olan Cooblestone haritasında takımımız daha üstün bir oyun sergileyerek 8-16 sonuçla şampiyon oldu.

Turnuvanın favori takımlarından olan ve yenilgisizlik namını korumayı başaran 5 kişiden oluşan ekibimiz, turnuvayı kazanarak 50.000 doların da sahibi oldu. Tüm ülkelerin favorisi olan ekimizi bu başarısından dolayı Tamindir ailesi olarak tebrik ediyoruz.

CS:GO Milli Takımımız The World Championship 2016'da Yarı Finalde!

CS: GO'nun Kumar Nedeniyle Başı Dertte

YORUMLAR