CS:GO Milli Takımımız The World Championship 2016'da Yarı Finalde!

CS:GO Milli Takımımız The World Championship 2016'da Yarı Finalde!

E-Frag.net'in organize ettiği Counter Strike Global Offensive turnuvasına katılan milli takımımız yenilgisiz olarak yarı finallere katılmaya hak kazandı.

Çağımızın gençlerinin çocukluk oyunu olan ve hemen hemen her çocuğun okuldan kaçarak oynadığı Counter Strike, sonunda yüzümüzü güldürmeye başladı. E-Frag.net tarafından organize edilen The World Championship 2016'ya katılan millilerimiz yenilgisiz olarak devam ettikleri turnuvada yarı finale yükselmeyi başardı. Can Dörtkardeş, Çağatay Sedef, Buğra Akrın, Ahmet Karahoca ve Engin Kupeli'den oluşan takımımız katıldıkları 7 maçın 7'sinden de galibiyet ile ayrıldı. Son rakibi olan Tunus'u da bugün 2-0 ile geçmeyi başaran millilerimiz yarın 11:00'da Yarı Final müsabakasına çıkacak.

İki farklı haritada mücadele eden milli takımımız Train haritasını 16-4 ve Cache haritasını da 16-2'lik skorlarla almayı başararak Yarı Final'e adını altın harflerle yazdırmayı başardı. Turnuvanın favori takımlarından biri olan ekimiz, Final'e emin adımlarla ilerliyor. Millilerimiz yarın karşılacağı rakibini beklemeye başladı. Millilerimizin rakibi ise bugün yapılacak Fransa ve Kanada maçıyla belirlenecek. E-Frag'ın resmi Twitter adresinden yayınlanan mücadeleleri izlemek için maç saatlerinde bu adresi takip edebilirsiniz.

CS: GO'nun Kumar Nedeniyle Başı Dertte

CS: GO'ya ve Tüm FPS Oyunlarına Hükmedecek Özel Gamepad Geliştirildi!

YORUMLAR