CS:GO, RPG Ögelerine Sahip Olsaydı

CS:GO, RPG Ögelerine Sahip Olsaydı

Bir Counter-Strike: Global Offensive hayranı, hazırladığı videoyla oyunun Skyrim ve Zelda'dan alınmış RPG ögelerine sahip olması durumunda nasıl görüneceğini bizlere paylaştı.

1999 yılında Minh "Gooseman" Le ve Jess "Cliffe" Cliffe tarafından Half-Life'ın bir modu olarak ilk kez ortaya çıkan Counter-Strike, çıktığı ilk günden bu yana büyük etki yaratmayı başarmıştı. 1999'dan sonra yedi farklı oyunla daha oyuncularla buluşan ve her seferinde FPS sevenlerin favori oyunları arasına girmeyi başaran Counter-Strike, son olarak Valve tarafından geliştirilen Counter-Strike: Global Offensive ile bizleri selamlamıştı.

Steam üzerinde en çok oynanan oyunların başında gelen ve on milyonlarca oyuncusu olan Counter-Strike: Global Offensive için ilginç bir işe daha imza atıldı. Youtube üzerinde Counter-Strike temalı videolar hazırlayan Clicky Crisp isimli bir oyuncu, CS:GO'ya bambaşka bir açıdan bakarak, oyuna RPG ögeleri eklemeyi düşündü. Fragmovie olarak adlandırılan, oyun içerisinde yapılmış en iyi vuruşların bir araya getirildiği bir birleştirme videoda bunu kullanmayı düşünen Crisp, ortaya hayal edemeyeceğiniz kadar iyi bir iş çıkarmayı da başardı. Counter-Strike: Global Offensive sevenlerin çok beğeneceği küçük detayların da bulunduğu o videoyu ise hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

CS:GO'nun Oyun Motoru Değişiyor

CS:GO Turnuvası Sadece YouTube Üzerinden Yayınlanacak

YORUMLAR