CSR Racing 2 Efsane Arabaları Mobile Getiriyor

CSR2 Legends

Hala App Store’un en popüler yarış oyunlarından bir tanesi olan CSR Racing 2, yeni güncellemesiyle birçok oyuncuyu mutlu etmeyi başardı. Oyunun yayıncısı Zynga, CSR Racing 2: Legends ismiyle yayınlayacağı güncellemeyle oyuna klasik arabaları ekleyeceğini duyurdu.

Oyun için çıkmış en büyük güncelleme olmasıyla dikkatleri çeken Legends’in 16 arabayı oyuna eklemesinin yanı sıra oynanışta da önemli değişiklikler getireceği söylenenler arasında yerini aldı. Konuyla ilgili açıklama yapan Zynga, Legends güncellemesiyle CSR Racing 2’ye araba düzenleme seçeneğinin ekleneceğini belirtti. Aralarında McLaren F1, Lamborghini Countach ve Saleen S7 Twin Turbo gibi arabaların da olduğu 16 yeni arabanın CSR 2 kullanıcılarının beğenisine sunulacağının müjdesini veren Zynga, halihazırda milyonlarca kişi tarafından oynanmaya devam edilen oyunun, artık çok daha eğlenceli hale geldiğini ifade etti.

Yukarıda yer alan videoları izlemek suretiyle CSR Racing 2: Legends güncellemesine dair detayları öğrenebileceğiniz gibi hemen aşağıda yer alan CSR Racing 2 indir butonuna tıklamak suretiyle oyunu deneyebilir ve CSR 2’ye eklenen tüm yeni araçları test etmek için maceraya atılabilirsiniz.