Bu Hafta Sonu Saatler İleri Alınacak

Ayın son hafta sonuna denk düşen saat değişikliği 29 Mart 2015 tarihinde saat 03.00'de gerçekleşecek. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığından gelen açıklamaya göre saatler yine 25 Ekim 2015 Pazar günü saat 04.00'ten itibaren tekrar geri alınacak.

Bu Hafta Sonu Saatler İleri Alınacak

Mart ayının son haftasına geldiğimiz günler itibariyle bahar mevsimine yaklaşırken saat değiştirme uygulaması da tekrar yürürlüğe giriyor. Ayın son hafta sonuna denk düşen saat değişikliği 29 Mart 2015 tarihinde saat 03.00'da gerçekleşecek. Saatlerinizi 1 saat ileri almanız gerekiyor. İşletim sisteminiz de sizi bu konuda uyarmış olduğundan emin olmanızda fayda var. Otomatik olarak değiştirilmeyen saat ayarınız varsa bu durumu ayarlardan çözmenizi öneriyoruz.

Akıl karışıklığına mahal vermeyip pazartesi sahah erken kalkacak olanlara tekrar hatırlatalım; saatler Cumartesi'yi Pazar'a bağlayan gece değişek. Dolayısıyla pazartesi iş ve okul hayatı nedeniyle erken kalkacak olanların alarmlarıyla yaşayacakları bir sıkıntı meydana gelmeyecektir. Tabii bizim önerimiz Cumartesi gecesinden itibaren saatleri değiştirmeye başlamanız. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığından gelen açıklamaya göre saatler yine 25 Ekim 2015 Pazar günü saat 04.00'dan itibaren tekrar geri alınacak.

İnternet Torba Yasası Meclis'ten Geçti

YORUMLAR