CyanogenMod 12 Çıkış Tarihi Açıklandı

Android 5.0 Lollipop çalışmalarına başlayan Cyanogen, CyanogenMod 12’nin çıkış tarihini açıkladı.

CyanogenMod 12 Çıkış Tarihi Açıklandı

Android 5.0 Lollipop çalışmalarına başlayan Cyanogen, CyanogenMod 12’nin çıkış tarihini açıkladı. Yeni sürümün çıkış tarihi ve detayları haberimizde.

Android’in en büyük ROM geliştiricilerinden olan Cyanogen, son güncellemesi CyanogenMod 11 M12 ve Android 5.0 Lollipop’u beraberinde getirecek olan CyanogenMod 12 hakkında açıklamalarda bulundu. Resmi blogunda yapılan açıklamada, Ekim ayında Google güvenlik blogunda paylaşılan Poodle güvenlik açığının CyanogenMod 11 M12 güncellemesinde giderildiğini belirtti. Ayrıca, çift SIM kartlı telefonlar için geliştirilmeler yapıldığını belirten şirket, kullanıcıların yaşadığı birkaç hatanın da düzeltildiğini söyledi.

Android açık kaynak kodlarının kısa sürede yayınlanmasının büyük bir avantaj olduğunu belirten Cyanogen, Android 5.0 Lollipop’u getirecek olan CyanogenMod 12 çalışmalarına da geçtiğimiz hafta sonu başladığını açıkladı. Material Design ve çeşitli arayüz çalışmaları nedeniyle CyanogenMod 12 güncellemesinin biraz gecikeceğini, ancak ilk kararlı sürümlerin Aralık ayında yayınlanmasını hedeflediklerini belirtti.

Hızlı ve dikkatli çalıştıklarını belirten Cyanogen, her şey yolunda giderse, kullanıcılarına yeni yıla özel bir hediye vereceklerini de ifade etti.

YouTube Music Key'in Üyelik Ücretleri Belli Oldu

YORUMLAR