Cyberpunk 2077'nin Detayları Geliyor!

Cyberpunk 2077'nin Detayları Geliyor!

CD Projekt tarafından geliştirilen yepyeni bir yapım Cyberpunk 2077 için yeni detay ve görüntüler için az bir süre kala oyun severler meraklı ve bir o kadarda heyecanlı bir bekleyiş içine girdi. Özelliklede The Witcher serisi ile adını dünyaya duyuran CD Projekt’in yeni yapımı ister istemez merak duygusu uyandırıyordu. Çünkü bizleri yine tadından yenmeyecek harika bir yapımın beklediğini söyleyebiliriz.

Oyun için aslında ilk detaylar geçtiğimiz hafta içerisinde oyun severlere sunulmuştu. Bu detaylar arasında oyunun hem singleplayer hem de multiplayer modlarının olacağını öğrenmiştik. Ayrıca oyunun RED Engine gibi olağanüstü bir teknolojiyi arkasına aldığını ve sağlam geldiğinin de altını çizelim. Kısacası çöp olmaya aday bir yapımdan çok çok daha fazlası bizleri bekliyor.

RPG türüne sihirli dokunuşlar yapmaya bayılan CD Projekt yeni yapımıyla bu türdeki yeteneğini ve başarısını oyun dünyasına kanıtlamak istiyor. Bakalım CD Projekt efsanevi yapımı The Wicther kadar sevilebilen bir oyunu bizlere sunabilecek mi? Cyberpunk 2077 ile ilgili çıkacak bütün detayları sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

YORUMLAR