Dağ Bisikletinin Elektrikli Olanı: Trefecta DRT

Dağ Bisikletinin Elektrikli Olanı: Trefecta DRT

Trefecta Mobility şirketi elektrikli bir dağ bisikleti tanıttı. Trefecta DRT daha önce tasarlanan hiçbir dağ bisikletine benzemiyor. Elektrikli olması tüm engelleri yağ gibi geçmesini sağlıyor.

Son teknoloji tasarımlı araçlar üreten Trefecta, DRT Electric Bike projesiyle hem şehirde hem de şehir dışında olağan üstü bir performans vaat ediyor. Hem pedal hem de elektrikle çalışan bisikleti, her iki gücü kullanarak da sürmek mümkün. Böylelikle bisiklet daha atik ve daha hızlı olabiliyor.

Karbon fiber bir gövdeye sahip olan Trefecta DRT, tamir ve bakımı son derece kolay yapılan bir mimariye sahip. Zorlu yol şartlarında 100 kilometreye kadar batarya ile kullanılabilen bisiklet şehir içinde 150 kilometreye kadar bu menzilini yükseltebiliyor. DRT dağ bisikleti bir saatte yüzde 80 oranında şarj olabilme kapasitesine sahip.

Trefecta DRT gidonunda bulunan kontrol sistemiyle de göz dolduyor. Bisikletin lastiğinin havasından, frenlerin durumuna, batarya süresine kadar her şeyi bu kontrol tablosundan izleyebiliyorsunuz. DRT'ye akıllı telefonunuzu tanıtarak özel yuvasına oturtup GPS servislerinin hepsinden faydalanmanızda mümkün.  

DRT Electric Bike, Trefecta'nın ilk ürünü değil. Daha önce de benzer ürünler yapan şirket ilk kez Hybrid sistem kullanıyor.

Samsung Şimdi de AkıllıBisiklet Üretecek

Storm Bisiklet Her Eve Lazım

YORUMLAR